IDO Hip-Hop wedstrijd uitslagen

UITSLAGEN DDS WEDSTRIJDEN 2018-2019

NK HIP-HOP WIJCHEN 13-14 APRIL 2019

KIDS:

HH FORMATION CHILDREN  
MAD 1     11111511     NEDERLANDS KAMPIOEN
HH GROUPS CHILDREN MASTER  
R U KIDDIN 2     42222
Fearless 3     23334
Kriss Kross 4     34443
HH GROUPS CHILDREN PC  
BRUUT 1    13121             BONDS KAMPIOEN
HH DUO CHILDREN MASTER  
Suzanne & Hanne Lynn 1     11111            NEDERLAND KAMPIOEN
Destiny & Skylar 2     24224
Jordy & Gioia 3     53333
Ceyda & Fay 4     32455
Julie & Nuna 5     45542
HH DUO CHILDREN PC  
Yashua & Aliza 1     41225            BONDS KAMPIOEN
Femke & Mila 2     23713
Linn & Chloë 3     15631
Sjimm & Jordan 6     72357
HH SOLOS CHILDREN STAR  
Destiny 4     42535
Hanne Lynn 5     55656
Suzanne 6     66464
HH SOLO CHILDREN MASTER  
Amani Bartens 4     43214
HH SOLO CHILDREN PC  
Mila S 4     25541
Mila L 5     53355
HH SOLO CHILDREN BOYS  
Jordy 1     22111            NEDERLANDS KAMPIOEN
Peer 4     43542
Joey 5     54425
HH SOLO MINIKIDS  
Kailey 2     22222

 

JUNIORS:

HH FORMATION JUNIOR MASTER  
Motivated 2     263212122
HH FORMATION JUNIOR PRECHAMPS  
Major Fun 2     215332232
HH GROUPS JUNIORS STAR  
Ruthless 3     33531
   
HH GROUPS JUNIOR MASTER  
Vibe 3     23424
2Crew4U 4     55133
HH DUO JUNIOR STAR  
Jill & Emily 3     44131
Loyce & Megan 4     35444
HH DUO JUNIOR MASTER  
Quinty & Jersey 5     56635
Selina & Anouk 6     65564
HH SOLO FEMALE JUNIOR STAR  
Sara 5     31554

 

ADULTS:

HH FORMATION ADULTS MASTER  
MASSIVE 3     535443331
HH GROUPS ADULTS MASTER  
Nemesis 3     44642
HH GROUPS ADULTS PC  
Savage 3     33233
HHB CREWS ADULTS  
The Ultimate Rush 1      111              NEDERLANDS KAMPIOEN
HH DUO ADULTS STAR  
Angel & Jarno 1     77111           NEDERLANDS KAMPIOEN
Sara & Lotje 3     31334
HH DUO ADULTS MASTER  
Bo & Lisa 4     47353
HH SOLO FEMALE ADULTS STAR  
Lotje 1     51131            NEDERLANDS KAMPIOEN
Angel 4     26344
Ghizlane 5     42653
HH SOLO FEMALE ADULTS MASTER  
Nina D 3     33364
HH SOLO MALE ADULTS STAR  
Bruno 2     31175
Misha 3     22744
Jarno 5     45236

 

UITSLAGEN 23 MAART 2019 HOOFDDORP

CHILDREN:

HH FORMATION CHILDREN
MAD 1      Ranking Kampioen
HH GROUPS CHILDREN MASTER
RU KIDDIN 1      Ranking Kampioen
Kriss Kross 3
Fearless 4
HH GROUPS CHILDREN PC
BRUUT 1     Ranking Kampioen
HH SOLOS CHILDREN STAR
Lynn van Eijk 3
Suzanne Brouwer 4
Fenna Hermans 5
Destiny Bon 7
Nikki v/d Kraan 8
HH SOLO CHILDREN MASTER
Amani Bartens 4
Fleur Nijen 5
HH SOLO CHILDREN PC
Jordan v/d Roest 1
Nina Enthoven 4
Jazz Haitjema 5
Aliza Galili 6
HH SOLO CHILDREN BOYS
Jordy van Buuren 2
Peer Koudhoofd 3
Joey Hooiveld 5
HH SOLO MINI KIDS
Kailey Hobday 3

 

JUNIORS:

 

HH FORMATION JUNIOR MASTER  
Motivated 2    
HH FORMATION JUNIOR PRECHAMPS  
Major Fun 2    
HH GROUPS JUNIORS STAR  
Ruthless 1
Little S*ldiers 6
HH GROUPS JUNIOR MASTER
2 Crew 4 U 2     Ranking Kampioen
Vibe 3
HH SOLO JUNIOR STAR
Sara Pete 2
Emily v/d Braak 4
Dana van Eijk 5

ADULTS:

HH FORMATION ADULTS MASTER
MASSIVE 3
HH GROUPS ADULTS MASTER
Nemesis 2
KMD 7
HH GROUPS ADULTS PC
Savage 2
HH SOLOS ADULTS STAR
Lot de Rooij 5
HH SOLOS ADULTS MASTER
Nina Derogee 2
Bo Hoogervorst 3
Daphne Kemp 7
HH SOLOS ADULTS PC
Valentina Hagenaars 1
HH SOLOS ADULTS BOYS
Jarno Lathouwers 3
Bruno Silva da Cruz 5
TOTAAL 40

 

 

 

UITSLAGEN 9 FEBRUARI 2019 ZWOLLE

CHILDREN:

HH FORMATIONS CHILDREN
MAD 1
 
HH GROUPS CHILDREN MASTER
Kriss Kross 1
R U KIDDIN 3
Fearless 4
HH GROUPS CHILDREN PC
BRUUT 2
HH DUOS CHILDREN MASTER
Destiny & Skylar 1
Suzanne & Hanne Lynn 2
Joey & Nikki 3
Ceyda & Fay 4
Amani & Peer 5
HH DUOS CHILDREN PC
Linn & Chloë 3
Mila & Lisa 5
Lars & Zoey 7

 

JUNIORS:

HH FORMATIONS JUNIOR MASTER  
Motivated 2
   
HH FORMATIONS JUNIOR PC  
Major Fun 5
   
HH GROUPS JUNIORS STAR  
Ruthless 2
Little S*ldiers 4
HH GROUPS JUNIOR MASTER
2 Crew 4 U 1
Vibe 5
HH DUOS JUNIOR STAR
Jill & Emily 1
Loyce & Megan 2
HH DUOS JUNIOR MASTER
Ishaja & Senna 1
Selina & Anouk 2
Quinty & Jersey 4

 

ADULTS:

HH FORMATIONS ADULSTS MASTER
MASSIVE 5
 
HH GROUPS ADULTS MASTER
Nemesis 3
KMD 5
HH GROUPS ADULTS PC
Savage 2
HH DUOS ADULTS STAR
Angel & Jarno 2
Sara & Lotje 3
Ghizlane & Nicky 4
HH DUOS ADULTS MASTER
Bo & Lisa 3
HH DUOS ADULTS PC
Birgit & Eric 6
TOTAAL 33

 

UITSLAGEN WAALWIJK 19 JANUARI 2019

CHILDREN:

HH FORMATIONS CHILDREN
MAD 1
 
HH GROUPS CHILDREN MASTER
RU KIDDIN 1
Fearless 2
Kriss Kross 3
HH GROUPS CHILDREN PC
BRUUT 3
HH SOLOS CHILDREN STAR
Lynn van Eijk 4
Fenna Hermans 5
Nuna Everduin 6
HH SOLO CHILDREN MASTER
Amani Bartens 2
Fleur van Nijen 5
Skylar Hollander 7
HH SOLO CHILDREN PC
Yashua Consemulder 4
Jazz Haitjema 5
Fay Veldhof 6
HH SOLO MINI KIDS
Kailey Hobday 2
HH SOLO CHILDREN BOYS
Peer Koudhoofd 2
Jordy van Buuren 3
Joey Hooiveld 4
Mark Bruinsma 5
Lars Hendriks 6

 

JUNIORS:

HH FORMATIONS JUNIOR MASTER  
Motivated 4
   
HH FORMATIONS JUNIOR PC  
Major Fun 2
   
HH GROUPS JUNIORS STAR  
Ruthless 2
Little S*ldiers 5
HH GROUPS JUNIOR MASTER
2 Crew 4 U 1
Vibe 3
HH SOLOS JUNIOR STAR
Dana van Eijk 6
HH SOLOS JUNIOR MASTER
Susan vd Loo 4

 

ADULTS:

HH FORMATIONS ADULSTS MASTER
MASSIVE 4
 
HH GROUPS ADULTS MASTER
Nemesis 1
KMD 4
HH GROUPS ADULTS PC
Savage 6
HH SOLOS ADULTS STAR
Lotje de Rooij 3
Ghizlane Ayad 5
Angel Gerrits 6
HH SOLOS ADULTS MASTER
Nina Derogee 4
HH SOLOS ADULTS BOYS
Jarno Lathouwers 2
Bruno Silva da Cruz 5
Damian Hollander 6
TOTAAL 39

 

UITSLAGEN DEN BOSCH 15 DECEMBER 2018

CHILDREN:

HH FORMATIONS CHILDREN
MAD 1
 
HH GROUPS CHILDREN MASTER
Fearless 2
RU KIDDIN 3
Kriss Kross 4
HH GROUPS CHILDREN PC
BRUUT 4
HH DUOS CHILDREN MASTER
Suzanne & Hanne 1
Nina & Jazz 2
Joey & Nikki 3
Fenna & Fleur 5
Amani & Peer 6
HH DUOS CHILDREN PC
Linn & Chloë 2
Femke & Mila 4
Sjimm & Jordan 5
Mila & Lisa 6

 

JUNIORS:

HH FORMATIONS JUNIOR MASTER  
Motivated 2
   
HH GROUPS JUNIORS STAR  
Ruthless 1
HH GROUPS JUNIOR MASTER
Vibe 1
2 Crew 4 U 3
HH DUOS JUNIOR STAR
Jill & Emily 1
HH DUOS JUNIOR MASTER
Selina & Anouk 3
HH DUOS JUNIOR PC
Ishaja & Senna 3

ADULTS:

HH FORMATIONS ADULTS
MASSIVE 1
 
HH GROUPS ADULTS MASTER
Nemesis 3
KMD 4
HH DUOS ADULTS STAR
Sara & Lotje 1
Jarno & Angel 2
HH DUOS ADULTS MASTER
Bo & Lisa 1
TOTAAL 27

 

UITSLAGEN ALKMAAR 24 NOVEMBER 2018          

CHILDREN:

FORMATION CHILDRES
MAD 3
HH DUOS CHILDREN MASTER
Suzanne & Hanne Lynn 1
Joey & Nikki 3
Fenna & Fleur 4
Destiny & Skylar 5
Ceyda & Fay 6
Mark & Lynn 7
HH DUOS CHILDREN PC
Nina & Jazz 2 & gepromoveerd
Amani & Peer 3 & gepromoveerd
Mila & Lisa 4
Femke & Mila 5
Yashua & Aliza 6

 

JUNIORS:

FORMATIONS JUNIOR MASTER  
Motivated 2
FORMATION JUNIOR PC
Marjor Fun 2
HH DUOS JUNIOR STAR
Jill & Emily 2
Kiki & Isabel 5
HH DUOS JUNIOR MASTER
HH DUOS JUNIOR PC
Ishaja & Senna 1
Selina & Anouk 4 & gepromoveerd

 

ADULTS:

FORMATION ADULTS MASTER
MASSIVE 3
HH DUOS ADULTS STAR
Jarno & Angel 1
HH DUOS ADULTS MASTER
Bo & Lisa 5

UITSLAGEN ASSEN ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018

CHILDREN:

HH GROUPS CHILDREN MASTER
RU KIDDIN 1
Kriss Kross 3
Fearless 4
HH GROUPS CHILDREN PC
BRUUT 1
HH DUOS CHILDREN MASTER
Suzanne & Hanne Lynn 1
Destiny & Skylar 2
Joey & Nikki 4
Jordy & Gioia 5
HH DUOS CHILDREN PC
Nina & Jazz 1
Amani & Peer 2
Lars & Zoey 3
Yashua & Aliza 5
HH SOLOS CHILDREN STAR
Nikki vd Kraan 3
Hanne Lynn Hendriks 4
Lynn van Eijk 5
HH SOLO CHILDREN MASTER
Suzanne Brouwer 1
Fenna Hermans 3
Destiny Bon 4
Nuna Everduin 5
Gioia Jacobs 6
HH SOLO CHILDREN PC
Julie van de Berk 4
Ceyda Toprak 5
Jazz Haijtema 6
Yashua Consemulder 7
HH SOLO CHILDREN BOYS
Joey Hooiveld 2
Jordy van Buuren 3
Peer Koudhoofd 4
Lars Hendriks 5
Mark Bruinsma 6

 

JUNIORS:

HH GROUPS JUNIORS START  
Ruthless 2
Little S*ldiers 3
HH GROUPS JUNIOR MASTER
Vibe 4
HH DUOS JUNIOR STAR
Jill & Emily 2
Loyce & Megan 5
HH DUOS JUNIOR MASTER
Quinty & Jersey 5
HH DUOS JUNIOR PC
Selina & Anouk 1
HH SOLOS JUNIOR STAR
Sara Pete 4
Zoe vd Horst 6
HH SOLOS JUNIOR MASTER
Susan vd Loo 1

 

ADULTS:

HH GROUPS ADULTS MASTER
Nemesis 3
HH GROUPS ADULTS PC
Savage 3
HH DUOS ADULTS STAR
Angel & Jarno 2
Sara & Lot 3
Ghizlane & Nicky 5
HH DUOS ADULTS MASTER
Bo & Lisa 3
HH SOLOS ADULTS STAR
Lot de Rooij 3
Ghizlane Ayad 5
HH SOLOS ADULTS MASTER
Bo Hoogervorst 6
HH SOLOS ADULTS PC
Birgit Kemp 7
HH SOLOS ADULTS BOYS
Bruno Silva da Cruz 2
Jarno Lathouwers 3
TOTAAL 51

 

 UITSLAGEN DDS WEDSTRIJDEN 2017-2018

19 & 20 mei 2018
NK WAALWIJK
 
   
FORMATION CHILDREN  
HOMERUN Nederlands Kampioen
   
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
2CREW4U Nederlands Kampioen
R U KIDDIN 3
Breakout 4
 
SMALLGROUPS KIDS PC  
Cookie Monsters 2
 
FORMATION JUNIOR MASTER  
BATTITUDE 2
   
FORMATION JUNIOR PC  
SLAM DUNK Bonds Kampioen
 
SMALLGROUPS JUNIOR STAR  
Ruthless Nederlands Kampioen
 
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER  
[email protected] 5
 
FORMATION ADULTS  
Triple Play 5
 
DUO CHILDREN MASTER  
Quinty & Dana Nederlands Kampioen
Hanne Lynn & Celine 5
 
DUO CHILDREN PC  
Peer & Nuna Bonds Kampioen
Jazz & Sjimm 2
Lars & Jordy 3
 
DUO JUNIOR STAR  
Sara & Lotje Nederlands Kampioen
Isabel & Emily 6
 
DUO JUNIOR MASTER  
Nina & Susan 6
 
DUO ADULTS STAR  
Jarno & Angel Nederlands Kampioen
 
SOLO MINI KIDS  
Jordan vd Roest 2
 
SOLO KIDS STAR  
Dana van Eijk 2
 
SOLO KIDS MASTER  
Nuna Everduin Bonds Kampioen
Destiny Bon 2
 
SOLO KIDS PC  
Jazz Haijtema 5
Nina Enthoven 7
 
SOLO KIDS BOYS  
Joey Hooiveld 2
Jordy van Buuren 3
Mark Bruinsma 4
Peer Koudhoofd 5
Lars Hendriks 6
 
SOLO JUNIOR STAR  
Lotje de Rooij 2
Sara Pete 6
 
SOLO JUNIOR MASTER  
Zoë vd Horst 7
 
SOLO JUNIOR PC  
Noa Granozio 5
Valentina Hagenaars 7
   
SOLO JUNIOR BOYS  
Dyane Diabang 5
 
SOLO ADULTS STAR  
Angel Gerrits 4
 
SOLO ADULTS MASTER  
Bo Hoogervorst 5
Nina Derogee 6
Indy Kames 7
 
SOLO ADULTS BOYS  
Jarno Lathouwers Nederlands Kampioen
Bruno Silva da Cruz 5
 
DUO PARA  
Damian & Alicia Nederlands Kampioen
 
SOLO PARA  
Alicia Jacobs 2
ELECTRIC BOOGIE  
Zeb Albers 2
   
BATTLES  
Bruno Silva da Cruz 4
 
TOTAAL 46

 

 

21 April
WIJCHEN
 
   
FORMATION CHILDREN  
HOMERUN 1
FORMATION JUNIOR MASTER
BATTITUDE 2
FORMATION JUNIOR PC
SLAM DUNK 2
FORMATION ADULTS
Triple Play 3
SMALLGROUPS KIDS MASTER
2CREW4U 2
Breakout 3
R U KIDDIN 5
SMALLGROUPS KIDS PC
Cookiemonsters 2
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
Ruthless 1
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
[email protected] 4
 
SMALLGROUPS ADULTS PC
Optimistic 3
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
Savage 4
SOLO CHILDREN STAR
Dana van Eijk 2
Celine Cheung 7
SOLO CHILDREN MASTER
Suzanne Brouwer 2
SOLO CHILDREN PC
Ceyda Toprak 5
SOLO CHILDREN BOYS
Peer Koudhoofd 2
Mark Bruinsma 3
Jordy van Buuren 4
Joey Hooiveld 5
Lars Hendriks 6
SOLO MINI KIDS
Jordan vd Roest 1
SOLO JUNIOR MASTER
Susan vd Loo 4
SOLO JUNIOR STAR
Sara Pete 3
SOLO JUNIOR BOYS
Dyane Diabang 6
Damian Hollander 7
SOLO ADULTS MASTER
Moira Stoppel 4
Nina Derogee 5
SOLO ADULTS BOYS
Jarno Lathouwers 3
TOTAAL 29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 maart 2018
HOOFDDORP
 
   
FORMATION CHILDREN  
HOMERUN 1
FORMATION JUNIOR MASTER
BATTITUDE 2
FORMATION ADULTS
Triple Play 5
SMALLGROUPS KIDS MASTER
2CREW4U 2
Breakout 3
R U KIDDIN 4
SMALLGROUPS KIDS PC
Cookiemonsters 5
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
Ruthless 2
Base 4
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
[email protected] 2
 
SMALLGROUPS ADULTS PC
Optimistic 5
DUO ADULTS STAR
Jarno & Angel 5
TOTAAL 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 Februari 2018
ZWOLLE
 
   
FORMATION CHILDREN  
HOMERUN 1
FORMATION JUNIOR MASTER
BATTITUDE 1
 
FORMATION JUNIOR PC
SLAM DUNK 2
FORMATION ADULTS
Triple Play 5
DUO CHILDREN MASTER
Hanne Lynn & Celine 3
Quinty & Dana 4
Anouk & Nikki 7
DUO CHILDREN PC
Joey & Ceyda 2
Lars & Jordy 4
DUO JUNIOR STAR
Sara & Lotje 1
Megan & Zoë 4
Isabel & Emily 5
DUO JUNIOR MASTER
Marell & Bobbi 3
DUO JUNIOR PC
Maria & Lynn 3
Jersey & Lena 4
DUO ADULTS STAR
Jarno & Angel 1
DUO ADULTS MASTER
Megan & Misha 2
Moira & Bine 8
SOLO MINI KIDS
Jordan vd Roest 2
SOLO KIDS STAR
Dana van Eijk 4
Hanne Lynn Hendriks 5
Celine Cheung 7
SOLO KIDS MASTER
Suzanne Brouwer 1
Nuna Everduin 3
Gioia Jacobs 5
SOLO KIDS PC
Lynn van Eijk 2
Ceyda Toprak 5
SOLO KIDS BOYS
Peer Koudhoofd 3
Jordy van Buuren 4
Joey Hooiveld 6
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 1
Ghizlane Ayad 6
SOLO JUNIOR MASTER
Susan van de Loo 4
SOLO JUNIOR BOYS
Dyane Diabang 2
Damian Hollander 3
SOLO ADULTS MASTER
Gabriela Heinen 3
Nina Derogee 4
Bo Hoogervorst 6
SOLO ADULTS PC
Eva Zwikker 5
SOLO ADULTS BOYS
Bruno Silva da Cruz 2
Jarno Lathouwers 3
TOTAAL 41
27-28 januari 2018
DUTCH OPEN MILL
 
   
FORMATION CHILDREN  
HOMERUN 1
SMALLGROUPS KIDS MASTER
2CREW4U 2
R U KIDDIN 3
Breakout 4
SMALLGROUPS KIDS PC
Cookie Monsters 4
   
FORMATION JUNIOR MASTER
BATTITUDE 3
 
FORMATION JUNIOR PC
SLAM DUNK 3
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
Ruthless 1
COLORBLOCK 4
Base 7
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
[email protected] 2
SMALLGROUPS ADULTS PC
Optimistic 5
DUO CHILDREN MASTER
Hanne Lynn & Celine 3
Anouk & Nikki 5
Fleur & Suzanne 6
DUO CHILDREN PC
Joey & Ceyda 2
Lars & Jordy 5
DUO JUNIOR STAR
Sara & Lotje 2
DUO ADULTS STAR
Jarno & Angel 3
DUO ADULTS PC
Jeaninne & Wendell 5
SOLO MINI KIDS
Jordan vd Roest 1
SOLO KIDS STAR
Dana van Eijk 3
SOLO KIDS MASTER
Destiny Bon 4
Gioia Jacobs 5
SOLO KIDS BOYS
Jordy van Buuren 5
SOLO JUNIOR STAR
Sara Pete 5
SOLO JUNIOR MASTER
Susan van de Loo 5
SOLO JUNIOR PC
Florine Bok 6
 
SOLO JUNIOR BOYS
Dyane Diabang 5
SOLO ADULTS PC
Gabriëla Heinen 2
SOLO ADULTS BOYS
Bruno Silva da Cruz 6
DUO PARA
Damian & Alicia 3
SOLO PARA
Alicia Jacobs 1
TOTAAL 33
16 December 2017
Den Bosch
 
   
FORMATION CHILDREN  
HOMERUN 1
   
FORMATION JUNIOR MASTER
BATTITUDE 1
 
FORMATION JUNIOR PC
SLAM DUNK 1
FORMATION ADULTS
Triple Play 2
DUO CHILDREN MASTER
Quinty & Dana 2
Anouk & Nikki 3
Hanne Lynn & Celine 5
Fleur & Suzanne 6
DUO CHILDREN PC
Joey & Ceyda 3
DUO JUNIOR STAR
Sara & Lotje 1
Ghizlane & Jill 3
Ward & Zarah 4
DUO JUNIOR MASTER
Jinny & Florine 4
DUO ADULTS STAR
Jarno & Angel 2
DUO ADULTS PC
Jeaninne & Wendell 2
SOLO MINI KIDS
Jordan vd Roest 1
SOLO KIDS STAR
Dana van Eijk 4
Celine Cheung 5
Anouk Hoffmann 7
Quinty van Hemert 8
SOLO KIDS MASTER
Nuna Everduin 5
SOLO KIDS PC
Ceyda Toprak 3
Lynn van Eijk 3
Fenna Hermans 6
SOLO KIDS BOYS
Jordy van Buuren 3
Joey Hooiveld 5
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 1
Ghizlane Ayad 4
SOLO JUNIOR MASTER
Zoë vd Horst 6
 
SOLO JUNIOR BOYS
Dyane Diabang 2
Damian Hollander 3
SOLO ADULTS MASTER
Bo Hoogervorst 1
Mai-Lin Haanstra 3
Nicky Daalman 5
Nina Derogee 6
SOLO ADULTS PC
Gabriëla Heinen 1
Ruby Versteegh 4
SOLO ADULTS BOYS
Jarno Lathouwers 2
Bruno Silva da Cruz 3
TOTAAL 39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 November ALKMAAR  
   
FORMATION CHILDREN  
HOMERUN 1
   
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
2CREW4U 2
R U KIDDIN 3
Breakout 4
SMALLGROUPS KIDS PC
Cookie Monsters 3
FORMATION JUNIOR MASTER
BATTITUDE 1
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
Ruthless 1
COLORBLOCK 4
Base 5
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
[email protected] 3
FORMATION ADULTS
TRIPLE PLAY 2
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
Savage 2
SMALLGROUPS ADULTS PC
Optimistic 5
DUO CHILDREN MASTER
Anouk & Nikki 3
Hanne Lynn & Celine 5
Quinty & Dana 6
DUO CHILDREN PC
Peer & Nuna 3
Lars & Jordy 5
Ceyda & Joey 6
DUO JUNIOR STAR
Sara & Lotje 1
Isabel & Emily 3/4
Megan & Zoë 3/4
DUO JUNIOR PC
Jinny & Florine 2
TOTAAL 23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 November 2017 ROERMOND  
   
FORMATION CHILDREN  
   
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
2CREW4U 2
R U KIDDIN 3
Breakout 5
SMALLGROUPS KIDS PC
Cookie Monsters 3
FORMATION JUNIOR MASTER
 
 
FORMATION JUNIOR PC
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
Ruthless 1
COLORBLOCK 4
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
Base 2
FORMATION ADULTS
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
SMALLGROUPS ADULTS PC
Optimistic 3
DUO CHILDREN MASTER
Hanne-Lynn & Celine 1
Quinty & Dana 4
Fleur & Suzanne 6
Anouk & Nikki 7
DUO CHILDREN PC
Peer & Nuna 3
DUO JUNIOR STAR
Sara & Lotje 1
Ghizlane & Jill 2
DUO JUNIOR MASTER
DUO JUNIOR PC
Jinny & Florine 2
Jersey & Lena 3
Maria & Lynn 5
DUO ADULTS STAR
Jarno & Angel 2
Daphne & Floortje 6
DUO ADULTS PC
Jeaninne & Wendell 3
SOLO MINI KIDS
Jordan vd Roest 1
SOLO KIDS STAR
Dana van Eijk 2
Hanne-Lynn Hendriks 4
SOLO KIDS MASTER
Suzanne Brouwer 7
SOLO KIDS PC
Fenna Hermans 2
Lynn van Eijk 5
SOLO KIDS BOYS
Joey Hooiveld 3
Peer Koudhoofd 4
Jordy van Buuren 5
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 2
Sara Pete 5
SOLO JUNIOR MASTER
SOLO JUNIOR PC
 
SOLO JUNIOR BOYS
Damian Hollander 3
Dyane Diabang 4
SOLO ADULTS STAR
Angel Gerrits 3
SOLO ADULTS MASTER
SOLO ADULTS PC
Moira Stoppel 2
Gabriëla Heinen 4
SOLO ADULTS BOYS
Jarno Lathouwers 3
 
TOTAAL 38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20-21 mei 2017 NK WAALWIJK  
   
FORMATION CHILDREN  
SALUTE 1
   
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
2Crew4U 1
Limited Edition 4
Young Skillz 5
SMALLGROUPS KIDS PC
RU KIDDIN 2
FORMATION JUNIOR
BATTITUDE 1
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
COLORBLOCK 1
IN10Z 6
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
PETROL 2
SMALLGROUPS JUNIOR PC
O.M.G. 5
FORMATION ADULTS
S*LDIERS 4
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
Savage 6
Crowd Ctrl 7
DUO CHILDREN MASTER
Loyce & Quinty 1
Megan & Emily 2
Zoë & Fleur 6
DUO CHILDREN PC
Puck & Bodean 3
Fleur & Suzanne 5
DUO JUNIOR STAR
Jarno & Jill 2
Sara & Damian 3
DUO JUNIOR MASTER
Susan & Nina 6
DUO JUNIOR PC
Kiki & Lynn 2
Eva & Nina 4
DUO ADULTS STAR
Lotje & Angel 4
DUO ADULTS PC
Moira & Bine 2
SOLO MINI KIDS
Jordan vd Roest 2
Sjimm Britstra 4
SOLO KIDS STAR
Dana van Eijk 4
SOLO KIDS MASTER
Maria Topic 1
Jinny Shin 2
Anouk Hoffmann 3
Celine Cheung 6
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 3
Sara Pete 5
SOLO JUNIOR MASTER
Isabel Tol 5
SOLO JUNIOR PC
Nina Derogee 1
SOLO ADULTS STAR
Angel Gerrits 2
SOLO ADULTS MASTER
Iza Hamel 5
SOLO ADULTS PC
Lynn Aliouche 1
Nicky Daalman 2
Moira Stoppel 6
Amber Otte 8
SOLO JUNIOR BOYS
Jarno Lathouwers 3
SOLO BATTLE JUNIORS
Lotje de Rooij 3
Sara Pete 5
TOTAAL 45
15 april 2017

WIJCHEN

 
FORMATIONS CHILDREN
SALUTE 1
FORMATIONS JUNIORS
BATTITUDE 1
FORMATIONS ADULTS
S*LDIERS 3
SMALLGROUPS ADULTS
Savage 3
SOLO MINI KIDS
Jordan vd Roest 2
Sjimm Britstra 3
SOLO CHILDREN STAR
Emily vd Braak 6
SOLO CHIDREN MASTER
Maria Topic 2
Celine Cheung 4
SOLO ADULTS STAR
Angel Gerrits 4
Juliette von Grumbkow 6
SOLO ADULTS MASTER
Elise Wanner 2
SOLO ADULTS PC
Nicky Daalman 3
Lynn Aliouche 4
Sanne Kniep 6
TOTAAL 15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 maart 2017

BADHOEVEDORP

 
SMALLGROUPS KIDS MASTER
2Crew4U 2
Young Skillz 3
Limited Edition 4
SMALLGROUPS KIDS PC
RU KIDDIN 2
FORMATIONS CHILDREN
SALUTE 1
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
COLORBLOCK 1
IN10Z 6
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
BRUUT 6
SMALLGROUS JUNIOR PC
O.M.G. 2
FORMATIONS JUNIORS
BATTITUDE 1
FORMATIONS ADULTS
S*LDIERS 3
DUO CHILDREN MASTER
Megan & Emily 2
Zoë & Fleur 4
Maria & Hanne Lynn 4
Loyce & Quinty 7
DUO CHILDREN PC
Fleur & Suzanne 4
DUO JUNIOR STAR
Jarno & Jill 2
Damian & Sara 3
DUO JUNIOR MASTER
 Susan & Nina 5
DUO JUNIOR PC
Kiki & Lynn 5
DUO ADULTS STAR
Lotje & Angel 2
DUO ADULTS PC
Moira & Bine 3
TOTAAL 22

 

11 februari 2017

WEZEP

 
SMALLGROUPS KIDS MASTER
2Crew4U 1
Limited Edition 2
Young Skillz 4
SMALLGROUPS KIDS PC
RU KIDDIN 2
FORMATIONS CHILDREN
SALUTE 1
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
COLORBLOCK 3
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
PETROL 1
SMALLGROUPS JUNIOR PC
BRUUT 2
FORMATIONS JUNIORS
BATTITUDE 1
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
Crowd Ctrl 5
FORMATIONS ADULTS
S*LDIERS 3
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 1
Sara Pete 5
SOLO JUNIOR MASTER
Jill Alkemade 4
SOLO JUNIOR PC
Nina Derogee 5
Indy Kames 6
SOLO JUNIOR BOYS
Jarno Lathouwers 3
Damian Hollander 4
TOTAAL 18
28-29 januari 2017

MILL DUTCH OPEN

 
SMALLGROUPS KIDS MASTER
2Crew4U 1
Young Skillz 4
Limited Edition 5
SMALLGROUPS KIDS PC
RU KIDDIN 2
FORMATIONS CHILDREN
SALUTE 1
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
COLORBLOCK 4
IN10Z 5
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
PETROL 5
SMALLGROUPS JUNIOR PC
BRUUT 1
FORMATIONS JUNIORS
BATTITUDE 2
DUO CHILDREN MASTER
Megan & Emily 1
Loyce & Quinty 2
Zoë & Fleur 3
DUO CHILDREN PC
Puck & Bodean 5
Fleur & Suzanne 6
DUO JUNIOR STAR
Jarno & Jill 1
DUO JUNIOR PC
Susan & Nina 4
SOLO MINI KIDS
Sjimm Britstra 3
Jordan vd Roest 7
SOLO KIDS MASTER
Celine Cheung 5
Hanne Lynn Hendriks 6
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 5
SOLO ADULTS MASTER
Elise Wanner 6
SOLO JUNIOR BOYS
Jarno Lathouwers 4
Bruno Silva da Cruz 6
TOTAAL 25
10 december 2016 EINDHOVEN  
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
2Crew4U 2
Limited Edition 3
Young Skillz 4
SMALLGROUPS KIDS PC
RU KIDDIN 5
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
COLORBLOCK 4
IN10Z 5
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
PETROL 4
SMALLGROUPS JUNIOR PC
BRUUT 3
O.M.G. 6
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
Savage 1
DUO CHILDREN MASTER
Megan & Emily 1
Zoë & Fleur 2
Jinny & Anouk 5
DUO JUNIOR STAR
Jarno & Jill 2
Sara & Damian 3
Isabel & Yulia 6
DUO JUNIOR MASTER
Jaimy & Jessica 7
DUO ADULTS STAR
Lotje & Angel 3
DUO ADULTS PC
Moira & Bine 5
SOLO MINI KIDS
Jordan van der Roest 1
Sjimm Britstra 2
SOLO KIDS MASTER
Maria Topic 2
Celine Cheung 3
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 2
Sara Pete 4
SOLO JUNIOR MASTER
Jill Alkemade 5
SOLO JUNIOR PC
Birgit Kemp 5
SOLO ADULTS MASTER
Elise Wanner 5
SOLO ADULTS PC
Anouk Evers 2
Lynn Aliouche 4
SOLO JUNIOR BOYS
Jarno Lathouwers 6
Bruno Silva da Cruz 7
TOTAAL 32
26 november 2016  
FORMATION KIDS  
SALUTE 1
FORMATION JUNIORS
BATTITUDE 1
DUO CHILDREN MASTER
Megan & Emily 1
Zoë & Fleur 2
DUO CHILDREN PC
Fleur & Suzanne 7
DUO JUNIOR STAR
Jarno & Jill 2
Sara & Damian 3
Bruno & Ward 6
DUO JUNIOR PC
Susan & Nina 3
DUO ADULTS STAR
Lotje & Angel 3
Noah & Eliane 4
DUO ADULTS PC
Moira & Bine 4
SOLO MINI KIDS
Sjimm Britstra 2
Jordan vd Roest 3
SOLO KIDS STAR
Megan Pronk 3
Zoë vd Horst 6
Quinty van Hemert 7
SOLO KIDS MASTER
Dana van Eijk 1
Maria Topic 2
Selina vd Broek 3
Hanne Lynn Hendriks 5
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 1
Sara Pete 3
SOLO JUNIOR MASTER
Jaimy Stegman 3
SOLO ADULTS STAR
Juliette von Grumbkow 1
Angel Gerrits 3
SOLO ADULTS MASTER
Emely Tuinder 3
Elise Wanner 2
SOLO ADULTS PC
Anouk Evers 3
Nicky Daalman 5
SOLO JUNIOR BOYS
Jarno Lathouwers 3
Bruno Silva da Cruz 4
Tom vd Braak 7
TOTAAL 33

 

5 november 2016 SITTARD  
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
2Crew4U 2
Limited Edition 3
Young Skillz 4
SMALLGROUPS KIDS PC
RU KIDDIN 3
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
COLORBLOCK 4
IN10Z 5
SMALLGROUPS JUNIOR PC
O.M.G. 2
BRUUT 6
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
Savage 4
DUO CHILDREN MASTER
Loyce & Quinty 1
Megan & Emily 3
Zoë & Fleur 5
DUO CHILDREN PC
Puck & Bodean 4
DUO JUNIOR STAR
Jarno & Jill 2
Sara & Damian 4
DUO JUNIOR PC
Susan & Nina 7
DUO ADULTS STAR
Lotje & Angel 4
SOLO MINI KIDS
Sjimm Britstra 1
SOLO KIDS STAR
Megan Pronk 3
Zoë vd Horst 4
Quinty van Hemert 6
SOLO KIDS MASTER
Dana van Eijk 1
Celine Cheung 2
Maria Topic 3
Hanne Lynn Hendriks 4
Selina vd Broek 5
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 4
Sara Pete 6
SOLO JUNIOR PC
Indy Kames 6
SOLO ADULTS STAR
Angel Gerrits 6
SOLO ADULTS MASTER
Emely Tuinder 4
Elise Wanner 6
SOLO ADULTS PC
Anouk Evers 4
Pernila van Rijn 6
Amber Otte 7
SOLO JUNIOR BOYS
Jarno Lathouwers 2
Bruno Silva da Cruz 6
TOTAAL 37

 

IDO Hip-Hop wedstrijd uitslagen

14-15 mei 2016 WAALWIJK  
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
CHEETAHS 1
Brand New 4
Rebelz 6
SMALLGROUPS KIDS PC
MiniMe 2
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
RU KIDDIN 4
FORMATION KIDS
Unexpected 1
FORMATION JUNIORS
BATTITUDE 4
DUO CHILDREN MASTER
Sara & Yulia 1
DUO CHILDREN PC
Damini & Florine 1
Maria & Bodean 2
Nina & Selina 3
Jennifer & Dana 4
DUO JUNIOR PC
Djoy & Danae 2
DUO JUNIOR STAR
Lotje & Angel 3
Jarno & Damian 6
DUO ADULTS PC
Nika & Anisha 2
DUO ADULTS MASTER
Noah & Yvonne 1
Daphne & Iza 2
SOLO KIDS STAR
Sara Pete 1
Yulia Brink 2
Saphira vd Kolk 3
SOLO KIDS MASTER
Damini Basdew 6
SOLO KIDS PC
Selina vd Broek 2
Dana van Eijk 4
Hanne Lynn Hendriks 6
SOLO JUNIOR PC
Lisah Comvalius 3
SOLO JUNIOR MASTER
Bo Hoogervorst 1
SOLO ADULTS PC
Deliza Tameris 1
Lisa Lynn Melman 3
Lynn Aliouche 5
SOLO ADULTS MASTER
Juliette von Grumbkow 1
Elise Wanner 4
Iza Hamel 5
Emely Tuinder 6
SOLO JUNIOR BOYS
Jarno Lathouwers 7
SOLO ADULTS BOYS
Jacco Verbeek 4
TOTAAL 36
19 maart 2016 BADHOEVEDORP  
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
CHEETAHS 3
Brand New 4
Rebelz 5
SMALLGROUPS KIDS PC
MiniMe 3
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
RU KIDDIN 3
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
Mixed Motion 5
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
Little Giants 5
DUO CHILDREN MASTER
Sara & Yulia 1
Megan & Emily 3
Lotte & Lena 4
Marell & Bobbi 5
DUO CHILDREN PC
Jennifer & Dana 2
Damini & Florine 4
Maria & Bodean 6
Naomi & Giulia 7
DUO JUNIOR STAR
Lotje & Angel 2
DUO ADULTS PC
Nika & Anisha 3
SOLO KIDS STAR
Sara Pete 2
Yulia Brink 3
SOLO KIDS MASTER
Megan Pronk 1
Emily vd Braak 3
Jewel Klinkert 6
SOLO KIDS PC
Celine Cheung 4
Dana van Eijk 6
TOTAAL 24

 

13 februari 2016  
FORMATION KIDS  
Unexpected 1
   
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
CHEETAHS 1
Rebelz 3
Brand New 5
SMALLGROUPS KIDS PC
MiniMe 3
FORMATION JUNIOR MASTER
BATTITUDE 3
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
RU KIDDIN 5
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
Iconic 2
Mixed Motion 4
SMALLGROUP ADULTS MASTER
Little Giants 5
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 2
Angel Gerrits 3
Ghizlane Ayad 4
SOLO JUNIOR MASTER
Anouk Evers 6
SOLO JUNIOR PC
Floortje van Diemen 1
Lisah Comvalius 6
SOLO JUNIOR BOYS
Tom vd Braak 3
SOLO ADULTS MASTER
Juliette von Grumbkow 4
Emely Tuinder 5
SOLO ADULTS PC
Mail-lin Haanstra 5
Anisha Thapa 6
 
TOTAAL  21

 

30-31 januari 2016 SITTARD  
FORMATION KIDS  
Unexpected 1
   
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
CHEETAHS 1
Rebelz 5
Brand New 6
SMALLGROUPS KIDS PC
MiniMe 3
FORMATION JUNIOR MASTER
BATTITUDE 3
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
Mixed Motion 7
DUO CHILDREN MASTER
Sara & Yulia 1
Megan & Emily 3
Marell & Bobbi 4
DUO JUNIOR STAR
Lotje & Angel 4
Bruno & Ward 5
DUO JUNIOR MASTER
Lieke & Bo 2
DUO JUNIOR PC
Djoy & Danae 3
SOLO KIDS STAR
Sara Pete 2
Saphira vd Kolk 5
SOLO JUNIOR PC
Anouk Evers 5
SOLO ADULTS PC
Emely Tuinder 5
TOTAAL  18

 

 

 

12 december 2015 EINDHOVEN  
FORMATION KIDS  
Unexpected 1
   
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
CHEETAHS 1
Brand New 4
Rebelz 5
SMALLGROUPS KIDS PC
MiniMe 4
FORMATION JUNIOR MASTER
BATTITUDE 3
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
RU KIDDIN 3
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
Iconic 3
SMALLGROUPS JUNIOR PC
Mixed Motion 5
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
Little Giants 5
DUO CHILDREN MASTER
Sara & Yulia 1
Marell & Bobbi 2
Lotte & Lena 4
Megan & Emily 5
DUO CHILDREN PC
Susan & Kiki 2
Amber & Loyce 3
Skylar & Hanne Lynn 5
Naomi & Giulia 6
Celine & Suzanne 7
DUO JUNIOR STAR
Lotje & Angel 1
DUO JUNIOR MASTER
Bruno & Ward 2
DUO JUNIOR PC
Jaimie & Lisah 2
DUO ADULTS PC
Juliette & Mai-Lin 3
Chelsea & Elise 4
TOTAAL 24

 

21 november 2015 ALKMAAR  
FORMATION CHILDREN  
Unexpected 1
FORMATION JUNIORS
BATTITUDE 2
DUO CHILDREN MASTER
Sara & Yulia 1
Jersey & Jewel 2
Marell & Bobbi 4
Megan & Emily 5
DUO CHILDREN PC
Susan & Kiki 2
Skylar & Hanne Lynn 5
Celine &  Suzanne 6
DUO JUNIOR STAR
Lotje & Angel 2
DUO JUNIOR MASTER
Bruno & Ward 1
Lieke & Bo 2
Jazlynn &  Sasha 5
DUO JUNIOR PC
Jaimie & Lisah 5
DUO ADULTS PC
Juliette & Mai-Lin 4
SOLO KIDS STAR
Sara Pete 1
Saphira vd Kolk 3
Yulia Brink 4
Quinty van Hemert 5
SOLO KIDS MASTER
Susan van de Loo 3
Florine de Bok 7
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 2
SOLO JUNIOR PC
Anouk Evers 6
SOLO ADULTS MASTER
Julliette von Grumbkow 4
SOLO ADULTS PC
Elise Wanner 2
SOLO JUNIOR BOYS
Jarno Lathouwers 2
Bruno Silva da Cruz 6
SOLO ADULTS BOYS
Jacco Verbeek 2
Noah Veerhuis 5
TOTAAL 29

 

7 november 2015 SITTARD  
SMALLGROUPS KIDS MASTER  
CHEETAHS 1
Rebelz 4
Brand New 5
SMALLGROUPS KIDS PC
MiniMe 4
SMALLGROUPS JUNIOR STAR
RU KIDDIN 4
Addicted 7
SMALLGROUPS JUNIOR MASTER
Iconic 2
SMALLGROUPS JUNIOR PC
Mixed Motion 5
SMALLGROUPS ADULTS MASTER
Little Giants 6
DUO CHILDREN MASTER
Sara & Yulia 1
Megan & Emily 2
Marell & Bobbi 3
Zoë & Levi 6
DUO CHILDREN PC
Amber & Loyce 5
DUO JUNIOR STAR
Lotje & Angel 1
DUO JUNIOR MASTER
Lieke & Bo 4
Jazlynn &  Sasha 5
Ruby & Anouk 7
DUO ADULTS PC
Chelsea & Elisa 3
Floor & Sandy 7
SOLO KIDS STAR
Sara Pete 1
Saphira vd Kolk 2
SOLO KIDS MASTER
Megan Pronk 4
Emily vd Braak 5
SOLO KIDS PC
Hanne Lynn Hendriks 2
Celine Cheung 6
SOLO JUNIOR STAR
Lotje de Rooij 4
Angel Gerrits 6
SOLO JUNIOR PC
Floortje van Diemen 6
SOLO ADULTS PC
Elise Wanner 1
Mai-Lin Haanstra 3
Emely Tuinder 4
Nikita Janssen 5
Floor de Rooij 6
SOLO JUNIOR BOYS
Jarno Lathouwers 5
SOLO ADULTS BOYS
Jacco Verbeek 3
TOTAAL 36